Бібіліотека ім. О. Шляхової, що знаходиться в Ленінському районі, завжди була в числі найдоступніших та найбільш відвідуваних місць спочатку для дітей та юнацтва, а потім і для всіх, хто хотів цікаву книгу, чи відпочити гортаючи сторінки улюбленого журналу.

Важливу роль у цьому відіграє вигідне розташування бібліотеки, зручний режим роботи, атмосфера доброзичливості та затишку створеного працівниками бібліотеки. Але не завжди було так.

Гортаючи сторінки фотоальбомів, та слухаючи спогади очевидців стає відомо, що бібліотека створювалась в тяжкі повоєнні роки. Спочатку це була маленька кімната, де було всього п'ять стільців із лози, дві лави, а за стелажі нічого було і думати. Книги надходили, і розміщували іх на лавах та підлозі.

Цікаво, як вдалося тодішньому керівництву цю унікальну будівлю, єдину в нашому місті по своїй архетиктурі, віддати під приміщення дитячої бібліотеки.

Велика заслуга у створенні бібліотеки належить першій завідуючій Козачук К.Д. Це була високопрофесійна, чуйна та добра людина, яка вчила любити книгу та навчала професійності всіх, хто з нею працював протягом багатьох років.

Про свою віддану працю та за досягнуті успіхи за цей великий період свого існування говорять численні грамоти та нагороди.
      Щорічно бібілотеку відвідують більш  як 2300 читачів. Здебільшого це  учні шкіл-комплексів №31, №30,66, ліцею №62, студенти, молодm, а знедавна всі, хто цікавиться книгою, чи періодичними виданнями.

    Книжковий фонд складає 23 тис. екземплярів книг та велику кількість цікавих журналів та газет.

    Працівниками бібліотеки проводиться цікава масова робота серед учнів та молоді, яка координиється зі школами мікрорайону, зокрема ліцеєм №62

( директор Ткаченко Л. М.)

    При проведенні масових заходів ми намагаємось, щоб учні також приймали в них участь, а не були просто слухачами.

     Гостями бібліотеки були відомі люди нашого міста, серед  них артисти, письменники та поети це П. Ребро, М. Білокопитов, Г. Лютий, Л. Коваль, актриса Н. Стадніченко, нар. артист України Іван Смолій та багато інших. Постійним нашим читачем є залужений діяч культури Галімон Анатолій Андрійович.

     Наша бібліотека відповідає всім нормам сучасного центру культури та відпочинку і є прикрасою в нашому районі.

    Радіємо від того, що більшість наших читачів розуміють, що ні кіно, ні телевізор не замінять хвилин спілкування з цікавою книгою.

Календарь Украины

Статус

КаленДАРь - праздник на каждый день
Рейтинг@Mail.ru