27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Він був заснований у Відні на IX Конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО. Змінюється життя, але театр, як і раніше, будить добрі почуття, піднімає настрій. Міжнародний день театру - це не просто професійне свято майстрів сцени, це і наше свято - свято глядачів. Бібліотека-філія №20 для своїх читачів організувала та провела зустріч із заслуженим діячем мистецтв України, лауреатом премії ім. І. Паторжинського, режисером-постановником, актором Анатолієм Галімоном. Перші його ролі в театрі: Панас у "Наймичці", Скворцов в "Шельменку-Денщику", Стась у "Небезпечній зустрічі".

Нагадуємо, Анатолій Галімон працював як актор в Чернігівському музично-драматичному театрі. Там він зіграв Василя у "Циганці Азі", Гриць "У неділю рано зілля копала", Трохим Пасічний в " Потомках запорожців".
Вінницький театар ім. М Садовського - як режисер "Весілля в Малинівці", "Поступися місцем", "Трибунал",
"У неділю рано зілля копала"...
В Криворізькому театрі ім. Шевченка поставив "Мою сім'ю" за п'єсою Едуардо де Філіппо.
Найбільш сталий і плідний творчий період перша вистава в Запоріжжі 1968р "Варшавська мелодія" Л. Зоріна в театрі ім. Магара. З 1987 по 2006 рр - головний режисер Запорізького обласного ландшафтного дійства за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського "Запорожець за Дунаєм".
Зустріч в бібліотеці носила дуже теплий, цікавий, інтерактивний характер. Присутні із задоволенням слухали нашого гостя , задавали багато питань про творчість та особливе життя. Всі залишились дуже задоволені і довго не хотіли розходились продовжуючи спілкування.
Календарь Украины

Статус

КаленДАРь - праздник на каждый день
Рейтинг@Mail.ru